Film reklamowy

Potężne narzędzie w arsenale każdego marketera. Produkcja filmu reklamowego jest najbardziej wymagająca. Wszystko musi się zgadzać – dobrze obsadzeni aktorzy wyłonieni podczas castingu, lokacje, które wspierają historię, zwięzły i dopracowany scenariusz.

Oraz techniczna doskonałość osiągnięta przez profesjonalną ekipę mającą do dyspozycji najlepsze rozwiązania zdjęciowe. Krótkie formy reklamowe to także wyzwanie dla montażysty i kolorysty, by wyciągnąć to co najlepsze z nagranych materiałów.

Dobry film reklamowy to duże wsparcie w promocji marki w telewizji i internecie – na YouTube czy Facebooku.

Zakochaj się w Warszawie zimą

Suntech – Sunvizion

DHL – Konkurs

Fibaro

Agencja Wywiadu – film wizerunkowy

Wyjątkowy Prezent

Mercedes-Benz – The Service

Fostelin

Innogy

Legalna Kultura

Agnieszka Gerlach

Fabryka Siły

Redd’s

Cechini Muszyna

Mercedes-Benz i mytaxi – nowa Klasa E

DHL – Przekieruj paczkę

Rocket Nutrition

Aviva – Pakiet Ty

Aviva – Pakiet My

Piękna, bo zdrowa

Sales Pistols

Sanobello

Wyjątkowy Prezent

Być Świadomą Kobietą

Manta Viper

G-Pharma

Manta Smartwatch

Manta

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Film Wagon Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie i podjęcia działań zgodnie z Twoim życzeniem. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w zakresie prowadzenia komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej. Jesteśmy uprawnieni do przekazania Twoich danych osobowych wyłącznie trzem grupom odbiorców: osobom upoważnionym – naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do Twoich danych, aby wykonać swoje obowiązki służbowe; podmiotom przetwarzającym – podmiotom zewnętrznym, którym zlecamy czynności wymagające przetwarzania danych, np. utrzymanie strony internetowej; innym odbiorcom danych – o ile wynika to z przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres nie dłuższy niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Po tym czasie możemy dalej przetwarzać Twoje dane osobowe jednak wyłącznie w celu obrony lub dochodzenia ewentualnych roszczeń i do momentu ich przedawnienia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do tego abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zobacz szczegóły.