Storytelling

Lubimy wracać do fabuły i filmu dokumentalnego. Dłuższe, bardziej angażujące formy w zupełnie inny sposób przemawiają do widza. To w nich można zawrzeć dłuższą historię. Oglądając kilku, czy kilkunastominutową formę widz ma szansę przyzwyczaić się do bohaterów i polubić ich.

Realizacja filmu fabularnego to zupełnie inne wyzwanie niż reklamy czy filmu promocyjnego. Wielomiesięczny wysiłek wynagradza jednak niezwykłe doświadczenie, gdy w Sali kinowej gasną światła i pierwsze sceny pojawiają się na ekranie.

Magia kina.

Zakochaj się w Warszawie zimą

cul-de-sac

Suntech – Sunvizion

Ewa Szlachcic – O nas

Fishy Wish

Breath

Mleczaki

Smog Runner

Legalna Kultura

Epoka Niedoceniania

She’s perfect!

Ptaki latają kluczami

Dreams Come True

Pierrot

Stradissima

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Film Wagon Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie i podjęcia działań zgodnie z Twoim życzeniem. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w zakresie prowadzenia komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej. Jesteśmy uprawnieni do przekazania Twoich danych osobowych wyłącznie trzem grupom odbiorców: osobom upoważnionym – naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do Twoich danych, aby wykonać swoje obowiązki służbowe; podmiotom przetwarzającym – podmiotom zewnętrznym, którym zlecamy czynności wymagające przetwarzania danych, np. utrzymanie strony internetowej; innym odbiorcom danych – o ile wynika to z przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres nie dłuższy niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Po tym czasie możemy dalej przetwarzać Twoje dane osobowe jednak wyłącznie w celu obrony lub dochodzenia ewentualnych roszczeń i do momentu ich przedawnienia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do tego abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zobacz szczegóły.