Teledysk

Fuzja dwóch światów ekspresji artystycznej – muzyki i filmu. Teledysk to doskonałe, a w dobie kultury obrazkowej, praktycznie niezbędne narzędzie promocji artysty.

Może mieć przeróżne formy, od animacji, przez wideo prezentujące zespół wykonujący utwór w ciekawej scenerii, aż po nieomal kinowy film z profesjonalnymi aktorami.

Jedne z najbardziej kreatywnych utworów wizualnych to właśnie teledyski!

Legalna wchodzi najmocniej

42.195. Maraton Warszawski – historia, która trwa

cul-de-sac

Sara Jaroszyk – Avalon

One Light

Ewa Szlachcic – O nas

Kovalczyk & Mazo Horn Quartet

Far Beyond the Heliopause

Natalia Moskal – Midnight

Eris is my Homegirl – The Daemon

FJORS – Painter

Zdobywcy Pewnych Oskarów – Dziękuję Ci perełko

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Film Wagon Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie i podjęcia działań zgodnie z Twoim życzeniem. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w zakresie prowadzenia komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej. Jesteśmy uprawnieni do przekazania Twoich danych osobowych wyłącznie trzem grupom odbiorców: osobom upoważnionym – naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do Twoich danych, aby wykonać swoje obowiązki służbowe; podmiotom przetwarzającym – podmiotom zewnętrznym, którym zlecamy czynności wymagające przetwarzania danych, np. utrzymanie strony internetowej; innym odbiorcom danych – o ile wynika to z przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres nie dłuższy niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Po tym czasie możemy dalej przetwarzać Twoje dane osobowe jednak wyłącznie w celu obrony lub dochodzenia ewentualnych roszczeń i do momentu ich przedawnienia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do tego abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zobacz szczegóły.