Relacja z wydarzeń

Branża eventowa wie, że dobrze zrealizowane wydarzenie to połowa sukcesu. Drugą połową jest pokazanie, że dobrze to wyszło!

Dynamiczna relacja z imprezy to nie tylko fajna pamiątka dla uczestników. To także doskonały produkt reklamowy dla sponsorów oraz zaproszenie na kolejną edycję.

Umiejętna praca kamery i wykorzystanie odpowiednich technik sprawiają, że nawet niewielki piknik zmieni się w niezwykłą ucztę w plenerze.

Aviva Air Run

Kazar

Metamorfoza – Dominika

Polpharma – Borzechowo

Kazar – Wiosna/Lato 2017

Światowe Dni Młodzieży

Otwarcie ILS Zakroczym

Polpharma – CNK

Piknik Kardiologiczny

Mercedes Unimog

Motocross – Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Film Wagon Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie i podjęcia działań zgodnie z Twoim życzeniem. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w zakresie prowadzenia komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej. Jesteśmy uprawnieni do przekazania Twoich danych osobowych wyłącznie trzem grupom odbiorców: osobom upoważnionym – naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do Twoich danych, aby wykonać swoje obowiązki służbowe; podmiotom przetwarzającym – podmiotom zewnętrznym, którym zlecamy czynności wymagające przetwarzania danych, np. utrzymanie strony internetowej; innym odbiorcom danych – o ile wynika to z przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres nie dłuższy niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Po tym czasie możemy dalej przetwarzać Twoje dane osobowe jednak wyłącznie w celu obrony lub dochodzenia ewentualnych roszczeń i do momentu ich przedawnienia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do tego abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zobacz szczegóły.