Opowiadamy historie!

Codziennie przekładamy opowieści naszych klientów na język filmu

Jesteśmy zespołem złożonym z doświadczonych twórców wideo, dla których film jest pasją. Piękny obrazek, płynna animacja, dowcip i zaskakujący zwrot akcji to rzeczy, dla których codziennie dajemy z siebie jeszcze trochę więcej.

Fascynuje nas ruchomy obraz oraz to jaki wpływ ma na odbiorcę. Codziennie przekładamy tę fascynację na pracę, dopracowując tekst scenariusza, kompozycję kadru, rytm montażu czy kolorystykę.

Po pierwsze

01. Mamy wiedzę i zespół.

Film Wagon tworzą ludzie – doświadczeni twórcy wideo, dla których film jest pasją! Setki godzin na planach zdjęciowych, warsztatach i studiach dały nam wiedzę, którą wykorzystujemy w praktyce.

Po drugie

02. Jesteśmy na bieżąco.

Jesteśmy na bieżąco z trendami i technologią. Fascynuje nas ruchomy obraz oraz to jaki wpływ ma na odbiorcę. Codziennie przekładamy tę fascynację na pracę, dopracowując tekst scenariusza, kompozycję kadru, rytm montażu czy kolorystykę.

Po trzecie

02. Bierzemy odpowiedzialność.

Podpowiemy Ci jakim językiem skutecznie przemówić do Twojego klienta, bazując na sprawdzonych wzorcach lub proponując rozwiązania zupełnie nowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, ale sami też chcemy być zadowoleni z tego, co tworzymy!

I jesteśmy nagradzani

Sound & Screen Fest – Najlepsza reżyseria – Roman Przylipiak, za teledysk do utworu „Far Beyond Heliopause”. Wideoklip zdobył również nagrodę publiczności. Kompozytor: Dariusz Mazurowski.

Konkurs na spot Legalnej Kultury  – III miejsce dla filmu pt.: „Zanim będzie za późno” w 2017 rokku. Scenariusz i reżyseria Przemek Stański. Zwycięskie filmy wybrało jury Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

48 Hour Film Projecet Katowice 2016 – 4. edycja – Najlepsza reżyseria – Aleksandra Fornal za film pt.: „Stradissima”. Jury konkursowe: Grzegorz Jaroszuk, Aleksandra Gowin, Barbara Kita.

48 Hour Film Project Warszawa 2016 – 6. edycja – Najlepsza reżyseria: Przemek Stański, za film pt.: „Mleczaki”. Film otrzymał również nagordę publiczności. Jury konkursowe: Janusz Zaorski, Milenia Fiedler, Roma Gąsiorwska, Adam Kruk.

Nasi Klienci

Lidia RobakowskaAviva

“Wykorzystujemy filmy od Film Wagon do promocji na targach pracy. Zawsze budzą duże zainteresowanie i podkreślają naszą kulturę organizacyjną. Z ekipą Film Wagon dobrze się współpracuje – podczas ostatniej produkcji udało się nam przełamać nieśmiałość pracowników i teraz sami pytają kiedy kręcimy kolejny film!”

Aleksander RzepeckiMercedes-Benz Polska

“Myślę, że filmy, które tworzymy z Film Wagon dla Mercedes-Benz Polska nie odbiegają jakością od tego co Mercedes-Benz tworzy do światowej dystrybucji!”

Patrycja ZaborekFundacja PGE

“Latem 2016 roku ekipa Film Wagon wsparła nas w serii wydarzeń dotyczących wolontariatu pracowniczego. W każdym zrealizowanym filmie była wrażliwość i klarowna myśl przewodnia, każdy był jednocześnie odrobinę inny, unikalny. A to jest coś, gdy do zrobienia jest 40 sztuk!”

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Film Wagon Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie i podjęcia działań zgodnie z Twoim życzeniem. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w zakresie prowadzenia komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej. Jesteśmy uprawnieni do przekazania Twoich danych osobowych wyłącznie trzem grupom odbiorców: osobom upoważnionym – naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do Twoich danych, aby wykonać swoje obowiązki służbowe; podmiotom przetwarzającym – podmiotom zewnętrznym, którym zlecamy czynności wymagające przetwarzania danych, np. utrzymanie strony internetowej; innym odbiorcom danych – o ile wynika to z przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres nie dłuższy niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Po tym czasie możemy dalej przetwarzać Twoje dane osobowe jednak wyłącznie w celu obrony lub dochodzenia ewentualnych roszczeń i do momentu ich przedawnienia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do tego abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zobacz szczegóły.