Animacja

Film animowany przyciąga wzrok. Onieśmiela możliwościami, których nie daje zwykły film. Może zachwycić piękną formą, ale także łatwo wytłumaczyć zawiłości skomplikowanych spraw.

Dzięki explainer wideo łatwiej opowiedzieć o czymś tak nieuchwytnym jak przelewy online czy zmiana daty i adresu dostarczenia przesyłki kurierem.

Animowany teledysk zwróci uwagę, a kreatywnie wykorzystana w filmie animacja podniesie jego atrakcyjność lub pozwoli ukryć niedoskonałości.

Ewa Szlachcic – O nas

DHL – Konkurs

DHL – Punkty odbioru

Manta

Innogy

Agencja Wywiadu

DHL – Przekieruj paczkę

Aviva – Pakiet Ty

Sales Pistols

Rzeczpospolita Regiony

Manta Smartwatch

Manta Victory

Zapraszamy do kontaktu

Administratorem Twoich danych osobowych jest Film Wagon Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie i podjęcia działań zgodnie z Twoim życzeniem. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w zakresie prowadzenia komunikacji z użytkownikami naszej strony internetowej. Jesteśmy uprawnieni do przekazania Twoich danych osobowych wyłącznie trzem grupom odbiorców: osobom upoważnionym – naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do Twoich danych, aby wykonać swoje obowiązki służbowe; podmiotom przetwarzającym – podmiotom zewnętrznym, którym zlecamy czynności wymagające przetwarzania danych, np. utrzymanie strony internetowej; innym odbiorcom danych – o ile wynika to z przepisów prawa.

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres nie dłuższy niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Po tym czasie możemy dalej przetwarzać Twoje dane osobowe jednak wyłącznie w celu obrony lub dochodzenia ewentualnych roszczeń i do momentu ich przedawnienia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do tego abyśmy mogli udzielić odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zobacz szczegóły.